post
Se også

Våre ansatte

Vi i QUALITY NORWAY er en gjeng med glade kunnskapsentreprenører som stiller høye krav til kvalitet og kompetanse. Vi har planlagt kurs og konferanser siden 1995 og vi lever for å gi deg den beste kurs og konferanse opplevelsen i Norge.    

Å jobbe i QUALITY NORWAY betyr å ta del i vår kultur som innebærer å være PROAKTIV, vise MANGFOLD, LAGÅND og vise GLEDE.

Vårt mål er å gi deg vårt kundeløfte:  
«Jeg styrker min kompetanse ved å delta på kurs og konferanser fra Quality Norway, fordi det faglige nivået på arrangementene er høyt og temaene er tidsaktuelle.»

employee

Arild Nybø

Daglig leder

Epost:
arild.nybo@qualitynorway.no

Mobil:
+47 918 98 006

employee

Stene Kristiansen

Kursutvikling

Epost:
stene.kristiansen@qualitynorway.no

Mobil:
+47 922 92 883

employee

Ole Lind Tufte

Epost:

Mobil:

employee

Siri Ulvin

Sekretariat/foreninger

Epost:
siri.ulvin@qualitynorway.no

Mobil:
+47 913 19 249

employee

Anita Sarilla Hansen

Kurs og administrasjon

Epost:
anita.hansen@qualitynorway.no

Mobil:
+47 997-971

employee

Birte Løken

Epost:

Mobil:

employee

Tone Kildahl

Digital markedsfører

Epost:
tone.kildahl@qualitynorway.no

Mobil:
+47 992-300

employee

Kristoffer H. Laursen

Administrasjonsleder Norsk Kompetanseregister

Epost:
kristoffer.laursen@qualitynorway.no

Mobil:
+47 906-948

employee

Claudia Catalano Kvam

Epost:

Mobil:

employee

Erik Myroldhaug

Redaktør for KTF’s fagblad «Kranteknikk»

Epost:
erik.myroldhaug@qualitynorway.no

Mobil:
+47 992-081